Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 8. Bölüm Fragman

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 8. Bölüm Fragman ;

Oya, Edip ve Serhan arasında savruluyor!

Sarmaşık fena karıştı. Merve, Oya’nın Taylan’la; Pelin ise, Serhan’la bulunduğunu düşünüyordu. Manikürcü gizmenın getirmiş olduğu kol düğmesi kimin? Serhan’ın mı yoksa Taylan’ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki hanımın da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve terbiye arasında sıkışıp kalan Oya’yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık’ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini iyi mi muhafaza edecek?

Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu’ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık’tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu’yla komşu mu olacak?

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 8. Bölüm  Fragman

Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız fakat inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o denli da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir