Diriliş Ertuğrul Dizisi 100. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul Dizisi 100. Bölüm Fragmanı; Nikea’dan gelen Tüccar Niko ve Bizans askerî kafilesini basan Ertuğrul, onların kılığında kaleye girip fetih edilmesi başlatmak için hazırlanmıştı. Hazırlıklar tamamlanıp harekete geçmek üzereyken Yağız Alp, Gündüz’ün kaçırıldığı haberini getirmişti. Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırılması üzerine ne yapacak? Kaleye fetih hareketini erteleyecek mi? Gündüz’ü kurtarmak için iyi mi bir plan meydana getirecek? Gündüz kurtulabilecek mi? Titan’ın Gündüz’ü obadan kaçırıp kaleye getirmesine sevinen Ares, Gündüz’ün kendinden beklenmeyecek bir hamleyle gözüne taşla vurması sonucu gözünden yaralanmıştı.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 100. Bölüm Fragmanı; Ares’in gözü kör mü olacak? Ares, Gündüz’e karşı iyi mi bir tavır gösterecek? Gündüz’ü kaçırdıktan sonra Ertuğrul’a karşı yeni hamleleri ne olacak? Gündüz’ü elinde tutup planladığı şeklinde bundan sonrasında bir şövalye olarak yetiştirebilecek mi? Bahadır Bey, Sancar ve dağdaki alplarıyla beraber Çavdar Obası’nı ele geçirmek için harekete geçmiş, kendilerini takip edip planlarını öğrenen Kırca’yı da öldürmüştü. Bahadır Bey obayı ele geçirmek için ne yapacak? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’e engel olabilecek mi? Bu kalkışma, Çavdar Obası’nda ne şeklinde gelişmelere sebep olacak? Sultan Alaeddin’e sarayda hainler olduğunu, Turgut ve Aslıhan’ın zehirlenler ile kendisini zehirleyenlerin de bu hainlerle bağlantılı bulunduğunu söyleyen emir Saadeddin, bunları bulup ifşa etmek için sultandan mühlet ve yetki almıştı.

Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı

Ertuğrul’un tüm bildiklerini sultana anlatacağını düşünen ve hayatının tehlikede bulunduğunun bilincinde olan komut Saadeddin, Sultan Alaeddin’i öldürmek için harekete geçmişti. Buyruk Saadeddin, sultanı öldürmek için ne benzer biçimde planlar yapacak? Bunun için kimlerle temas kuracak? Ertuğrul’la sultanın buluşmasını engelleyebilecek mi? Yoksa planında başarısız olup bütün oyunları açığa çıkacak mı? Gündüz’ün acısı, Kayı Obası’nda ne benzer biçimde bir etki uyandıracak? Yüreğine evlat acısı düşen Halime ne yapacak? Ertuğrul, Gündüz’ü obaya getirebilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir